Smartphonehållare Ghost Magsafe,Tesla Model 3, S, X and Y, Instrumentpanel





Specifikationer
- Varumärke AutoStyle
- Monteringssida
- Instrumentpanel
- Originalleverantör
- Celly
- Antal delar
- 1
- Färg
- Svart
- För fabrikat
- Tesla Model 3, S, X and Y
- Material
- Plast
Generell produktinformation
Celly Ghost Magsafe Tesla smartphonehållare är speciellt designad för användning i en Tesla modell X, Y, 3 och S. Denna bilhållare är speciellt designad för Tesla-bilar.
Den erbjuder maximal flexibilitet i användningen tack vare dess utbytbara fästsystem som består av en klämma som fästs på instrumentbrädan och ett fästsystem på Teslas ikoniska display.
Fästet hakar fast i hörnet av monitorn tack vare ett justerbart skruvmonteringssystem. Detta fäste har en roterande arm som gör att du kan justera smartphonens position i förhållande till monitorn och betraktningsvinkeln. Dessutom roterar hållarens huvud 360°: oavsett om du föredrar horisontell eller vertikal positionering, ger denna hållare dig flexibiliteten att justera vinkeln på din smartphone efter dina önskemål.
Instrumentbrädesklämman fästs i bilen tack vare ett låssystem. Även med detta monteringsalternativ kan huvudet orienteras 360°.
Fästet är kompatibelt med MagSafe-magnetinriktningen som finns i de senaste iPhone-modellerna, från den 12:e. Smarttelefonen fästs i hållaren tack vare det runda magnetfästet som garanterar maximal säkerhet och stabilitet. I paketet ingår även en rund metallplatta, som gör att hållaren kan användas även med Android-smartphones.